uwaf-hom-1

шановні гості !

ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «UKR WEST ART FEST»

Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «UKR WEST ART FEST»
(конкурс вокалістів, інструментальних, танцювальних та театральних колективів) запрошує Вас до нашого творчого заходу в Трускавці в період з 29 листопада по 2 грудня 2018 року.

Організатором заходу є ДГО «Співограй». Ось уже понад 20 років наша дитяча громадська організація збирає талановиту, творчу, активну молодь з України та всіх куточків світу. Коло діяльності організації охоплює найрізноманітніші заходи й щорічно розширюється. Перш за все це організація й проведення щорічних міжнародних конкурсів-фестивалів «Співограй» (Харків), «
ArtWaves» (Кирилівка), «Підкори сцену» (Київ), «Зірки виходять на сцену» (Скадовськ), «Звездний прибой»(Болгарія).

Для багатьох ці фестивалі стали першою сходинкою в професійній кар’єрі. Серед переможців минулих років чимало відомих і визнаних не тільки в межах країни виконавців і колективів. Однак діяльність організації цим не обмежується: ми не забуваємо про своїх учасників і в фестивальне «міжсезоння». Традиційно оргкомітет співпрацює з конкурсантами в проведенні концертів та інших заходів, сприяє їх творчому зростанню й розвитку.

Основні пріоритети наших фестивалів — компетентне і об’єктивне суддівство, організація комфортних умов роботи і різноманітного дозвілля для наших конкурсантів, підтримка обдарованих дітей і молоді, популяризація української культури й культурний обмін між учасниками з різних країн.
Запрошуємо вас на фестиваль, що пройде на сценічних майданчиках міста Трускавець.

uwaf-hom-2