Международный фестиваль-конкурс искусств «Звездный прибой»

Свято мистецтв продовжується!

Ви ще не встигли витерти сльози після розлуки з тими, з ким потоваришували на Міжнародному фестивалі –конкурсі мистецтв «Зоряний прибій», який відбувся на болгарському узбережжі Чорного моря у місті Кітені, як організаційний комітет ГО «Співограй», як ми вам і обіцяли,  подарував вам можливість знов зустрітися зі старими, а також з новими друзями на українському березі того ж чудового Чорного моря, у санаторії матері та дитини міста Скадовська, яке по праву вважають дитячою оздоровницею, на Міжнарожному фестивалі-конкурсі «Зірки виходять на сцену».

Нам дуже хотілося подовжити свято мистецтва і дати можливість кожному, хто цього прагне, відчути себе прийнятим, почутим, побаченим і відзначеним. Бо всі ви, наші любі конкурсанти, – напрочуд талановиті й працелюбні.  Це відзначило наше шановне журі у складі Галини Голубєвої, викладача-методиста вищої категорії Киівської муніципальної Академії естрадних та циркових мистецтв, викладача вокалу на проектах «Х-фактор» та «Україна має талант» з Києва; Анатолія Шумейка, Заслуженого діяча мистецтв України, аранжувальника, саксофоніста, керівника джаз-бенду (Скадовськ);  Анатолія Кориська, культурного діяча, диригента, Заслуженого діяча мистецтв України, професора, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, директора Державного методичного центру навчальних закладів культури та мистецтв України (Київ); Кирила Головкіна, сертифікованого судді міжнародного класу Hip Hop International, хореографа-постановника “Майдансу», хореографа та актора команди-фіналіста «Лукас» з «Ліги сміху» (Кременчук); та Вікторії Вєннікової – Заслуженої артистки України, солістки професійного театру-студії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Харків), а також всі ті, хто став учасником тижневого фестивального дійства.

Як відзначила директор фестивалю «Зірки виходять на сцену» Станіслава Котелянська, він відрізняється  різноманітним і найбільш організованим дозвіллям дітей, які приїздять на конкурс. І цього разу всі були у захваті від ходи по узбережжю з транспарантами та прапорами, що свідчили про територіальну приналежність (область) конкурсантів; концерту-відкриття, пляжного флешмобу, танців з аніматорами, конкурсу «Міс Русалонька», на якому була обрана красуня фестивалю; прощальної вечірки, де багатьом маленьким «зірочкам» були вручені «веселі» дипломи, а колектив зібраний із  керівників колективів ,подарував своїм підопічним незабутній танок…

Запам’ятався фестиваль і  незабутнім майстер-класом з сучасної хореографії, який дав Кирило Головкін, адже всі, хто пройшов його, отримали відповідні сертифікати. А ті, кого цікавили перспективи розвитку культури співу , змогли отримати вичерпні відповіді на свої запитання на прес-брифінгу Галини Голубєвої. Майстер-клас з акторської майстерності –Олени Гаджилової.

Гран-прі цього разу вибороли учасники двох номінацій. У номінації «Вокальний жанр» володарем найвищої відзнаки фестивалю стала Кіра Черничко з вокальної студії «D’Voice” з Мелитополя та у номінації «Хореографія» — Дарина Бигун з Новомосковська. Всі інші також отримали спеціальні дипломи та гарні нагороди.

Ми дуже дорожимо можливістю проводити фестивалі у нашому дитячо-курортному  місті Скадовську. У нас прекрасні стосунки з керівниками міста, із співпрацівниками санаторію та культурних закладів. Всі вони – чудові люди: чуйні, товариські, які завжди готові допомогти й підтримати. І ми – організаційна команда  ГО «Співограй» — висловлюємо їм за це щиру подяку та починаємо готуватися до 5-го ювілейного фестивалю «Зірки виходять на сцену», що пройде наступного 2019-го року. Вже сьогодні всіх наших друзів і навіть тих, кого ми ще не знаємо, запрощуємо взяти у ньому участь. Ви станете володарем спеціально розробленого і виготовленого до першого невеличкого ювілею  — прекрасного подарунка.

Сподіваюся, ми вас заінтригували? Тоді – до зустрічі!  

Тетяна Пермінова, керівник прес-служби ГО «Співограй».