Международный фестиваль-конкурс искусств «Звездный прибой»

Підкори сцену — 2019

 

Шановні учасники фестивалю «Підкори сцену — 2019»
Повідомляємо Вам що конкурсні виступи учасників фестивалю в номінації театральне мистецтво відбудуться 1 лютого 2019 року за адресою: місто Київ, вулиця Гарматна 262 (Палац культури «Росток») Початок конкурсних виступів з 9.00. Початок реєстрації та проба сцени з 8.00.
Конкурсні виступи учасників в номінації вокал-соло (естрадний, народний, академічний) та естрадний вокал-групи  відбудуться 1 лютого 2019 року за адресою: місто Київ, вулиця Дегтярівська 49г (Центр культури і мистецтв КНЕУ імені Вадима Гетьмана).
Важливо! У зв’язку з ремонтними роботами температурний режим в обох залах порушений. Просимо учасників та  осіб що їх супроводжують  подбати про теплий одяг. Початок реєстрації учасників в номінації вокал 8.00. Початок конкурсу 9.00.
Увага! Всі конкурсанти в номінації естрадний вокал      (соло) виконують одну пісню, усі конкурсанти в номінації естрадний вокал — групи (дуети, тріо, квартети, гурти) виконують одну, за бажанням дві пісні.
Конкурсна програма фестивалю 2 лютого 2019 року, буде відбуватися за адресою:  місто Київ, вулиця Дегтярівська 49г (Центр культури і мистецтв КНЕУ імені Вадима Гетьмана).Хореографічні колективи: реєстрація з 8.00, конкурсні виступи з 9.00. Кожний колектив танцює два танці.
Конкурсні виступи інструментального жанру відбудуться
2 лютого за адресою: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана,Центр культури і мистецтв КНЕУ, вул. Дегтярівська, 49г. регистація та репетиція з 11 .00 Виступи з 12 .00 в аудиторії КНЕУ (для піаністів повідомляємо що буде електричне піаніно)
Всі конкурсні виступи 2 лютого орієнтовно закінчуються в 16.00
Оргкомітет проводить підбиття підсумків
Керівники колективів спілкуються з журі 
На сцені разом з учасниками працює Головний режисер Телестудії «Вместе» (Дніпро) конкурси ,вікторини ,пісні та танці — з подарунками 
 Нагородження всіх  учасників фестивалю  та гала-концерт відбудеться  2 лютого  2019 року у 18.00 за адресою місто Київ, вулиця Дегтярівська 49г (Центр культури і мистецтв КНЕУ імені Вадима Гетьмана).
Важливо! Для учасників фестивалю 1 та 2 лютого 2019 року в холі  Центру культури і мистецтв КНЕУ імені Вадима Гетьмана буде працювати: буфет, фотозона, майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, професійна анімаційна програма 2 лютого  з 16.00 до 18.00.