Международный фестиваль-конкурс искусств «Звездный прибой»

Розлука триватиме недовго…

Безсумнівно, кожен з нас помічав, як швидко плине час, особливо, коли ми потрапляємо в комфортну чи то приємну ситуацію і нас оточують  приязні до нас люди: рідні, друзі, знайомі… Коли з нами відбуваються сюрпризи, коли збуваються мрії і від того перехоплює подих… Як хочеться тоді вигукнути вже класичну фразу: «Зупинися, мить!»

Напевно, саме так себе почували в заключний день заходу учасники останнього літнього в цьому році фестивалю «Art Waves», який з 6 по 13 серпня пройшов в одному з популярних і багатьма вже облюбованому курорті України на узбережжі Азовського моря — селищі Кирилівка Запорізької області.

«Art Waves», насамперед, морской фестиваль. І ті, хто ризикнули стати його учасниками, не пошкодували. Вони цілий тиждень насолоджувалися чудовим морським кліматом, прекрасним теплим морем, золотими пісчаними пляжами, які просто ідеально підходять для відпочинку саме дітей. Зрозуміло, що і дорослі не сумували: кожен мав змогу знайти розваги на свій смак і розсуд. Немало сил до цього доклали організатори фестивалю – ГО «Співограй» та його головні помічники: Кирилівська селищна рада, адміністрація і співробітники БК №1 та №2. Добрим ангелом-охоронцем для багатьох стала Світлана Миколаївна Шиян. Різнобарвності програмі додала наша чудова ведуча – Анастасія. Про побут, харчування  і дозвілля конкурсантів добре подбали бази відпочинку «Сонячна соната» та «Дніпровські зорі». Не можна обійти добрим словом також керівника народної студії «Соняшник» (з міста Миргород) Олену Алєксеєнко, яка підтримувала на фестивалі атмосферу дружби і співробітництва, а також робила на пам’ять чудові світлини…

Окрім різножанрової конкурсної програми, нашим конкурсантам поталанило взяти участь у флеш-мобах, конкурсах та дискотеках, ближче познайомитися й потоваришувати з гостями, які завітали до нас з різних куточків України .

Але, на жаль, все колись закінчується. Закінчився і наш морський фестиваль. Дякуємо усім, хто вибрав саме нас і розділив з нами і муки творчості, і радість перемоги.

Найпрестижнішим призом – Гран-прі цього разу була відзначена у номінації «Театральний жанр» майстерність Анни Волошиної з Харкова.

Журі фестивалю у складі  начальника відділу культури та туризму Акимівської райдержадміністрації Тетяни Володимирівни Ничебай, завідуючої  відділом КУ «Обласний методичний центр культури та мистецтва Запорізької обласної ради» Олени Борисівни Златової та директора фестивалю — Заслуженого діяча естрадного мистецтва, голови ГО «ДГО «Співограй» Станіслави Адамівни Котелянської відзначили високу майстерність конкурсантів, їх прагнення до самовдосконалення та активний пошук нових оригінальних номерів і форм їх подачі.

Як не прикро було розлучатися, але, по традиції залишивши у морських хвилях монетки (аби знов сюди повернутися), весела юрба наших талановитих і працелюбних дітей роз’їхалася по домівках.

Сподіваємося, що розлука триватиме недовго, адже багата на дари осінь вже чекає на зустріч з вами, наші любі друзі, в кінці жовтня (19 та 21 числа) у красивому українському місті, яке свого часу було столицею України, Харкові.

Тож, до зустрічі на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Співограй»! Ми вже чекаємо на вас!

 

Прес-служба ГО «Співограй».