Международный фестиваль-конкурс искусств «Звездный прибой»

Пресс- релиз фестиваля «ЗВЕЗДЫ ТЕРПСИХОРЫ» 17 ноября

ДГО «Співограй» провела Всеукраїнський телевізійний хореографічний фестиваль-конкурс «Зірки Терпсіхори»

17 листопада в Запоріжжі проходив ІІІ Всеукраїнський телевізійний хореографічний фестиваль-конкурс «Зірки Терпсіхори», організатором якого виступила ДГО «Співограй» спільно з працівниками Палацу культури «Тітан», студії телебачення кіно і театру «ВМЕСТЕ»,  та Запорізького департаменту з туризму.

Насиченій конкурсній програмі передувало грандіозне театралізоване відкриття, на якому учасників фестивалю привітали нинішні володарі Гран-прі в театральному жанрі на фестивалі «Співограй» ,що проходив у Харкові -театр  «Стігма» та хореографічний колектив «Любисток» в особі Бога  Аполлона та Богині Терпсіхори а токож маленьких Богів хореографії. Пролунав і гімн фестивалю композитора Давида Найфонова та аранжувальника Євгена Лукашина у виконані учасників школи вокалу Яни Чистікової, що й сповістив про початок цього грандіозного шоу.

Особливістю цьогорічного фестивалю є рекордна кількість учасників –понад 1200 конкурсантів віком від 3 до 26 років, що є найяскравішим свідченням популярності .Від Івано-Франківська до Маріуполя ,від Києва до Харкова, Кіровоградська ,Дніпропетровська ,Запорозька,Херсонська та інші .  В один день фестиваль не помістився ,ряд колективів  та солістів журі дивилося 18 листопада.   Складне завдання стояло і перед журі, в склад якого цього разу увійшли — майстер спорту зі спортивної гімнастики, переможниця проекту «Танцюють всі» Наталя Лігай (Херсон), заслужений працівник культури України Ганна Кірейко-Ішмаметова (Запоріжжя), заслужений діяч естрадного мистецтва, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів Валерій Шевчук (Кривий Ріг) та завідувач відділом Обласного методичного центру культури мистецтв .Запорізької обласної ради Олена Златова. При оцінюванні учасників зверталась увага на техніку виконання, композиційне рішення номеру, оригінальність лексичного матеріалу і; звичай но ж, артистизм у розкритті художнього образу тощо.

Адже учасники підготували доволі насичену і цікаву програму. Фестиваль мав широку географію учасників .  колективі демонстрували різні стилі і напрямки хореографії .Впродовж фестивалю-конкурсу справили враження театральні постановки Народного художнього колективу театру танцю «Юнона» та зразкової студії сучасної хореографії модерн данс «Стиль», яку, до речі, відзначено спеціальною нагородою за кращу постановку, новітнім стилем запам’яталися виступи студії сучасного танцю «El-dance»,  а також постійних учасників фестивалю – танцюристів чудового колективу «Кураж», цікавою народного хореографією вирізнявся зразковий ансамбль танцю «Казачата» ,колектив «Авантюрин»   та деякі інші. Гран-Прі розділили між собою два запорізькі колективи «Фенікс» та «Стиль»

— Третій фестиваль – це вже свідчення того, що конкурс відбувся і з року в рік набирає обертів. Тому найважливішою його складовою стали не лише конкурсні виступи, а й театралізоване відкриття, до якого ми ретельно готувалися разом зі своїми однодумцями – підготували не лише театралізовані костюми, а й спеціально для цієї події наші друзі написали фестивальний гімн. Приємно, що творчий доробок учасників гідно оцінений справжніми професіоналами. Всіх переможців відзначено дипломами. Сертифікатами на поїздку до Болгарії влітку на фестиваль «Звездный прибой» в табір «Вместе» ,що знаходиться в місті Кітен . Певна, «Зірки Терпсіхори», безумовно, фестиваль, який дав змогу багатьом колективам показати свою майстерність,  а деяким її підвищити, адже в справжній творчості не буває меж, — відзначила директор ДГО «Співограй» Станіслава Котелянська.