Международный фестиваль-конкурс искусств «Звездный прибой»

Прес- Реліз Трускавець 2018

З 29 листопада  по 2 грудня ДГО «Співограй» проведено ІІІ Міжнародного фестиваль-конкурс мистецтв «UKR WEST ART FEST»

Уже втретє в Трускавці відбувся фестиваль-конкурс мистецтв «UKR WEST ART FEST», організатором якого виступила громадська організація «Співограй». Проходив він під творчим гаслом «Зустрінемо творчо зиму!». Справжнє свято театру, танцю музики та вокалу стало можливим за підтримки Трускавецької міської ради в особі міського голови міста Андрія Кульчинського, Секретаря міської ради –Пономаренко Наталії Анатоліївни, а також завдячуючи адміністрації санаторію «Карпати», Палацу культури ім. Шевченка, Трускавецького народного дому, туристичної агенції «Світ мандрів»   «TUI  »  та медіа-групі «Фестиваль-Інфо».

Два конкурсних дні були досить насиченими. Адже фестиваль об’єднав 12 областей. Присутніми були й учасники з Білорусі. Це свідчить про те, що за досить короткий проміжок часу значно збільшилась кількість учасників, але й розширилась його географія. До того ж цьогоріч фестиваль здобув статус Міжнародного. А це, до речі, є яскравим свідченням популярності.

Журі цього разу представляли Оксана Лань (Львів), заслужений діяч мистецтв, член національної спілки хореографів, Ольга Миронець (Скадовськ), заслужений діяч естрадного мистецтва України, Ірина Шабан (Івано-Франківськ), заслужена артистка України, Валерій Шевчук (Кривий Ріг), заслужений діяч естрадного мистецтва, Алла Єфименко (Бобруйськ, Білорусь)викладач вокалу ,продюсер . Конкурсна програма відбувалася відразу на трьох сценічних майданчиках. Зокрема, конкурс вокалістів та театральних колективів проходив у кіноконцертній залі санаторію «Карпати», конкурс інструменталістів — у Народному Домі Трускавецької міської ради, а конкурс танцювальних колективів та великих інструментальних  форм – у Палаці культури імені Шевченка. Тож програма була доволі насиченою.

В останній день роботи фестивалю-конкурсу мистецтв відбувся гала-концерт, на якому було нагороджено переможців. За оцінками журі Гран-прі в своїх номінаціях одержали — Софія Накрийко, Львів (народний вокал), Тая Крохіна, Тернопіль, (естрадний вокал), зразковий художній колектив, шоу-балет «Dance-Style», Київ (хореографічний). Учасників з Білорусі – колектив «Шина-най» відзначено у номінації «Групи».

Цього року переможцям конкурсу «Краща реклама Трускавцю» мер міста Андрій Кульчинський від Трускавецької міської ради вручив особисту винагороду колективу «Мюзик Холл» із Куп’янська (Харківська область).

В рамках фестивалю пройшли майстер-класи з вокалу  від Ірини Шабан (Івано-Франківськ), заслужена артистка України.З народної хореографії Валерій Шевчук (Кривий Ріг), заслужений діяч естрадного мистецтва. З акторської майстерності від провідного артиста Львівського театру юного глядача –Ігоря Гулюка .

— Я пишаюся тим, що наші зусилля не пройшли марно. Адже яскравим підтвердженням того, що фестиваль відбувся є кількість його учасників з різних куточків не лише України, але й близького зарубіжжя. Вважаю, що для нашої талановитої молоді, які вперше узяли участь у такому видовищному форму «UKR WEST ART FEST» — така подія стане путівкою у подальших творчих злетах. А майстер-класи, які проведено у рамках нашого фестивалю, багатьом допомогли відшліфувати свою майстерність, дізнатись про тонкощі можливо своєї майбутнього професії, — відзначила заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор ДГО «Співограй» Станіслава Котелянська.

Тож до нових зустрічей на фестивалях громадської організації «Співограй» ,а це буде фестиваль у Києві «Підкори сцену» 1-2 лютого !Гарної зими ,та веселих свят!