Международный фестиваль-конкурс искусств «Звездный прибой»

Прес Реліз 2019

23 березня громадська організація  «Співограй» проводила  п’ятий ювілейний  танцювальний фестиваль-конкурс «Dance-класс»

 

П’ятий  фестиваль-конкурс «Dance-класс», який відбувся в Дніпрі, ставив за мету творчо підтримати танцювальників, для більшості яких танок — не лише вид мистецтва, а й сенс життя. Під час конкурсної програми для учасників проводився святковий танцювальний флеш-моб від аніматорів творчого табору «Вместе» (Болгарія , Кітен) куди організатори запрошували переможців фестивалю ,вручаючи їм сертифікати на фестиваль «Звездный прибой» . Кожному з керівників колективів  члени журі дали не лише свою оцінку, але й рекомендації.

На фестивалі-конкурсі його представляли заслужений працівник культури України Ірина Кітаєва (Дніпро, Україна), заслужений діяч естрадного мистецтва, лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів, хреограф-постановник Валерій Шевчук  (Кривий Ріг, Україна), заслужений працівник культури України Лариса Луценко (Дніпро, Україна), викладач сучасного естрадного танцю та композиції і постановки танцю Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв Оксана Мальцева ( Дніпро, Україна).

За результатами конкурсної програми найбільшу кількість балів набрав танцювальний ансамбль «Сюрприз» (Дніпро») за композиції «Івана купала» та «Ірландія». Тому колектив визнано переможцями в номінації гран-прі фестивалю з присудженням йому диплому та грошової премії у розмірі 5000 гривень.

Святковим тортом (5 кілограм) ,та дипломом був відзначений Дитячий будинок сімейного типу родини Бондар (село Тарасівка Київська область ) в номінації за «Відданість хореографічному мистецтву»

На фестивалі були відзначені як і нові танцювальні колективи –такі як Клуб акробатичного Рокен-ролу «Кугель»  ,та Театр танцю «Імпровіз» (Харків), «Тотем» (Купянськ) , «Карамелька» (Кривий Ріг) , «Натхнення» (Васильківка)так і колективи які вже не раз приймали участь у фестивалях Громадської організації «Співограй» колектив «Золушка» (Мелітополь), «Славяночка» (Камянське) , «Пірует» (Дніпро) «02» (Запоріжжя) та інші. Всі учасники отримали медалі та пам’ятні дипломи ,а  колективи заслужені кубки переможців.

У кожного з учасників конкурсу-фестивалю буде можливість переглянути свій виступ на 34 и 27 каналах. А інформаційні сюжети в передачах «Не дорослі новини» та «Free Time».

— Танець — це універсальна мова, зрозуміла і близька кожному. Як говорили мудрі: «Танок — це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя ». Сьогодні — це один з найпопулярніших і показових видів мистецтва. Під час насиченої конкурсної програми кожен з учасників під час виступу намагався це довести. І як результат, багато хто отримав заслужені нагороди – дипломи лауреатів.  Я певна, що для всіх танцюристів «Dance-класс» став визначним етапом у творчому доробку, завдяки якому подальші перемоги будуть лише примножуватись, — сказала заслужений діяч естрадного мистецтва, директор ДГО «Співограй» Станіслава Котелянська.