Международный фестиваль-конкурс искусств «Звездный прибой»

ЛІТНІЙ ФЕСТИВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО!

Дитяча громадська організація “Співограй” запрошує насичено й корисно провести це літо на наших морських фестивалях:

7–11 червня — “Феєрверк талантів”, Рибаківка;
4–10 липня — “Зірки виходять на сцену”, Скадовськ;
7-13 серпня — “Art Waves”, Кирилівка;

Чому ви захочете провести літо разом із нашими фестивалями?

— Ми запрошуємо професійне журі, що складається з визнаних майстрів у своєму жанрі. Наше журі не тільки об’єктивно оцінює конкурсні виступи, а й завжди відкрите до неформального спілкування в позаконкурсний час у рамках майстер-класів та брифінгів. Тому ви маєте змогу навчатися й удосконалювати свій професійний рівень.
— Ми плануємо для вас різноманітні заходи поза основною конкурсною програмою, що будуть цікаві як дітям, так і їх батькам, керівникам і вболівальникам. Це майстер-класи, флеш-моби, екскурсії, дискотеки та багато іншого.
— Ми тісно співпрацюємо з місцевими й загальнодержавними органами влади. Наші фестивалі мають офіційний статус і дипломи визнаються під час підвищення кваліфікації художніми керівниками.
— Ми дуже вимогливі до умов проживання наших учасників і цінової політики. Тому ми співпрацюємо з організаціями, що надають найкращі за співвідношенням ціни й якості умови розміщення гостей. Наші адміністратори допоможуть вам підібрати умови проживання й харчування, що найкраще відповідають вашим потребам.
— Наші фестивалі висвітлюються регіональними та всеукраїнськими засобами масової інформації. Професійна фотостудія здійснює зйомку всієї конкурсної програми. Ми збережемо для вас всі найважливіші миттєвості.
— Ми пропонуємо гнучку систему знижок для великих колективів, постійних учасників а також пільгових категорій дітей.

Бажаємо вам теплого й сонячного літа й чекаємо на зустріч у рамках наших фестивалів!

Деталі на сайтах:

zvezd-priboy.com/zvezdy
krimvolna.com.ua

Наш новий e-mail: stasyaspiv@ukr.net