Международный фестиваль-конкурс искусств «Звездный прибой»

«DANCE-класс» — день довжиною в життя

Про фестиваль «DANCE-класс» можна сказати, що це день довжиною в життя. Не зважаючи на досить короткий часовий інтервал, це надзвичайно насичена й багата на враження подія, яка щороку збирає всіх, хто живе танцем, в одному з мистецьких осередків нашої країни, місті Дніпро. Цьогоріч конкурс відбувся 2 квітня в сучасному Палаці дітей та юнацтва на дніпровому узбережжі. Вже зранку сюди почали прибувати численні учасники й гості. Весь перебіг фестивалю, слова й емоції конкурсантів і членів журі фіксувала для історії телестудія «Вместе».

Журі на чолі з народним артистом України Григорієм Чапкісом довелося багато попрацювати, щоб визначити кращих із майже сотні гідних претендентів у різноманітних номінаціях і вікових категоріях. Крім традиційних номінацій було вручено спеціальну нагороду, кубок Чапкіса, який з рук самого маестро одержали . Зразковий коллектив естрадного танцю «Алегро» (Дніпро ) Танцювальний проект «Best Wey» (Краматорськ ) Кубок Чапкіса отримав Соліст клубу бального та сучасного танцю ‘ «Cінергія» Загоруй Данила (Київ )

Усі охочі мали змогу відвідати майстер клас із сучасної хореографії від Гульнари Савенко, поспілкуватися з конкурсним журі в невимушеній атмосфері й переглянути виставу в Дніпровському академічному театрі опери й балету.

Дуже скоро чекайте на фотозвіт від FESTIVALINFO та результати на офіційному сайті. Дякуємо всім, хто залучився до цієї події! Але не прощаємося. Сподіваємося на скору зустріч на інших фестивалях Дитячої громадської організації «Співограй»!